Hakkımızda

OCS ENERJİ & SONDAJ, hiçbir maddi beklenti ve kaygı taşımadan severek icra ettiği mesleğinin 25. Yılını taçlandırmak amacıyla cesur, yaratıcı ve girişimci bir zihniyete sahip olan, Jeoloji Mühendisi Ogün ÇALISEKİ tarafından Ocak 2018 yılında kurulmuştur.

OCS Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren, yenilenebilir enerji, petrol, gaz, jeotermal ve madencilik endüstrisine yönelik her türlü etüt, proje, tasarım ve sondaj operasyon taleplerini karşılamak amacıyla kurulmuş, bir TÜRK şirketidir. OCS Enerji & Sondaj Yenilenebilir enerji, Petrol, Gaz, Jeotermal ve Maden Endüstrisine yönelik hizmet alanlarında, yurt içi ve yurt dışında tamamladığı başarılı projeler sayesinde sektöründe uzmanlaşmıştır. Şirket, 25 yıllık iş tecrübesinin verdiği yüksek öz güven ve motivasyon ile müşterilerine son derece esnek, uygun maliyetli, enerji ve sondaj operasyon hizmetleri sunmaktadır. Bu amaçla şirket, enerji ve sondaj sektöründe yenilikçi teknolojiler içeren makine ekipman, teçhizat ve malzemenin tasarımı, üretimi ve satışı alanlarında, İş Ortakları ve Tedarikçileriyle, çok yüksek bir tempoda çalışmalarına devam etmektedir.

 

OCS, çevre ve hizmet kalitesine, çalışanlarının sağlık ve refahına, iş sağlığı ve iş güvenliğine büyük önem vermekte olup, her şeyin üstünde tutmaktadır.  OCS için iş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve hizmet kalitesi en önemli temel değerlerdir. OCS, bu alanda performans ve kalite hedeflerine ulaşmak için personelini güvenli, verimli operasyonlara hazırlamakta, yüksek düzeyde uygulamalı eğitimler vermektedir. Böylece motivasyonlu personel, kaliteli ekipman ve yenilikçi teknoloji entegrasyonuyla, müşterilerine uluslararası standartlarda enerji ve sondaj hizmetleri sunmaktadır. OCS, ilkesel olarak aktif, dinamik ve son derece enerjik bir yönetim anlayışı ile müşterilerinin enerji ve sondaj teminine yönelik her türlü operasyon taleplerini karşılamaktadır. 

Şirket, merkezi olmayan operasyonel yapısı ve şeffaf yönetim tarzı sayesinde, esnek ve hızlı hareket ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en ekonomik şekilde cevap vermektedir.  OCS, taahhüt ettiği tüm işleri en üst düzey dürüstlükle yürütmekte ve sondaj sektöründe kendisine duyulan güveni gururla taşımaktadır. Şirketin ana hedefi, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe özel tasarım projelerle liderlik üstlenebilecek, tercih edilen, örnek gösterilen, her yönden güven duyulan kurumsal bir marka yaratarak, Ülkemizin en önde gelen lider enerji ve sondaj şirketi olmaktır.

STAS Logo.png
Bomak.logo.png

OCS KÜRESEL OPERASYON BÖLGELERİ

boc
soc

OCS ENERJİ SONDAJ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

© 2019 OCS Tarafından tasarlandı. Tüm hakları saklıdır.