SONDAJ HİZMETLERİ

Her türlü petrol, gaz, maden, jeotermal kaynaklar ve doğal mineralli sular, doğal yapı malzemeleri, endüstriyel hammaddeler ile benzer diğer yeraltı kaynaklarının aranması, rezervlerinin belirlenmesi, çıkarılması ile işletilmesi kapsamındaki, her türlü sondaj faaliyetleri, ilgili kurum ve kuruluşların mevzuatları uyarınca, yurtiçinde ve yurtdışında arama, test, üretim ve benzeri amaçlı her türlü petrol, gaz, jeotermal sıcak su ve maden sondajlarının yapılması.

Sondaj faaliyetleri ile ilgili olarak, sondaj yerini ve kuyu başı donanımının hazırlanması, inşaatının yapılması. Sondaj, teçhiz, tecrit, çimentolama, danışmanlık ve benzeri servis hizmetlerinin yapılması.

OCS, müşterilerine çok ekonomik ve son derece esnek sondaj hizmetleri vermektedir. Bu amaçla, bütün sondaj operasyonlarında en son yenilikçi teknolojileri kullanmaktadır. OCS, müşteri taleplerini ileri teknoloji donanımlara sahip entegre ve otomatik sondaj platformları kullanarak gerçekleştirmekte ve operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır.

STAS Logo.png
Bomak.logo.png

OCS KÜRESEL OPERASYON BÖLGELERİ

boc
soc

OCS ENERJİ SONDAJ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

© 2019 OCS Tarafından tasarlandı. Tüm hakları saklıdır.